Služby-Servis

Pronájem autobusů s řidičem

Nabízíme ekonomicky výhodný pronájem autobusů s řidičem. Výběr autobusu přizpůsobíme přesně vašim potřebám.Kapacita našich vozidel je od 45 do 67 osob. Pronájem autobusů je vhodný pro školní výlety, organizované zájezdy, transfery sportovních týmů, firemních delegací či přepravu svatebních hostů.

 

 

autobusova-doprava-moderni-vozovy-park

Moderní vozový park
pronajem-autobusu-s-ridicem

Pronájem autobusů s řidičem
vyhodne-ceny

Výhodné ceny

KONTAKTUJTE NÁS

 

Zjednodušte si cestování pronájmem autobusu se zkušeným řidičem

 

Společnost Tredos, spol. s r.o. Třebíč poskytuje pronájem autobusů pro 45 až 67 osob. Ať už jedete s dětmi na školní výlet nebo plánujete poznávací zájezd pro větší počet osob či transfer firemní delegace, vždy vám vyjdeme vstříc a doporučíme ekonomicky nejvýhodnější variantu autobusové dopravy.

V naší nabídce naleznete moderní a klimatizované autobusy značek Mercedes-Benz, BOVA a VDL Futura, které jsou vybaveny toaletou, kávovarem, DVD přehrávačem či lednicí.

Kapacita autobusů:

  • 45 osob
  • 51 osob
  • 53 osob
  • 59 osob
  • 67 osob

Pronájem autobusů poskytujeme včetně zkušeného řidiče, který vás bezpečně a včas dopraví na cílová místa. Naše hlavní působnost se soustředí na Jihomoravský kraj a Vysočinu, kde provozujeme veřejnou linkovou dopravu. Soukromou dopravu poskytujeme po celé České republice a v rámci celé Evropy.

Zjistěte výhodné ceny pronájmu autobusů

Hledáte kvalitní a cenově příznivý pronájem autobusů s řidičem? Organizujete turistické výlety, zájezdy na dovolenou, přepravu firemní delegace nebo svatebních hostů? Využijte pronájem moderních a luxusních autobusů od společnosti Tredos. V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na telefonním čísle +420 568 844 845 nebo na e-mailové adrese info@tredos.cz .

Pronájem autobusů Tredos – pohodlné cestování bez starostí.VOLEJTE

 

telefon+420 568 844 845

 

NEBO

 

PIŠTE

Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Poznámka
* - Takto označené položky je nutné vyplnit