Služby-Servis

Osobní autobusová doprava

Společnost Tredos, spol. s r.o. poskytuje pravidelnou i nepravidelnou, vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu. Zároveň provozujeme soukromou i veřejnou linkovou dopravu pro Jihomoravský kraj a Vysočinu. Od roku 2001 spolehlivě přepravujeme děti na školní výlety, sportovní klubu na zápasy i organizované zájezdy turistů.

 

 

autobusova-doprava-moderni-vozovy-park

Moderní vozový park
kapacita-osob-obsaditelnost

Kapacita 19 až 69 osob
/spolehliva-presna-doprava

Spolehlivá a přesná doprava

KONTAKTUJTE NÁS

 

Nepravidelná autobusová doprava

 

Poskytujeme spolehlivé přepravní služby sportovním týmům, školám, spolkům a organizacím. Dopravíme vás na školní výlety, sportovní utkání, do turistických destinací a na další místa podle vašich přání.

Soukromá nepravidelná autobusová doprava se společností Tredos – vaše pohodlné cestování bez obtíží.

Přepravujeme:

  • školní třídy
  • sportovní týmy
  • zájmové organizace
  • kluby seniorů
  • turisty
  • zaměstnance firem

Pravidelná autobusová doprava

Kromě soukromé autobusové dopravy a incoming přepravy poskytujeme veřejnou linkovou dopravu pro Jihomoravský kraj a kraj Vysočinu. V Brně je tato veřejná meziměstská a dálková doprava integrovaná s navazující městskou dopravou. Pro rychlé cestování z Vysočiny do Prahy zároveň provozujeme pravidelnou dálkovou linku na trase Třebíč – Jihlava – Praha. Pro více informací o spojích se podívejte na jízdní řády (Třebíč-Jihlava-Praha).

Moderní vozový park

Vozový park společnosti Tredos, spol. s r.o. disponuje desítkami moderních autobusů i minibusů. Zájezdová přeprava do Chorvatska, Maďarska či do Itálie a dalších destinací je zajištěna moderními a luxusními autobusy značek BOVA, KAROSA a Mercedes-Benz s obsaditelností až 69 osob.

Pro pravidelné meziměstské linky využíváme autobusy IRISBUS a BOVA. K přepravě malých skupin cestujících využíváme vlastní minibusy Mercedes-Benz Sprinter s obsaditelností až 19 osob a dodávky 8+1. Individuální osobní transfery realizujeme luxusním automobilem BMW 530. Díky vysoké variabilitě moderního vozového parku je naše autobusová doprava nejen efektivní, ale také ekologická.

Hledáte spolehlivého autobusového dopravce? Přejete si znát ceník a tarify soukromé autobusové dopravy? Rádi byste si objednali pronájem autobusu s řidičem? Plánujete využít služby soukromého přepravce Tredos? Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 568 844 845 nebo na e-mailové adrese info@tredos.cz .

Autobusová doprava Tredos – Váš spolehlivý partner na cestách.VOLEJTE

 

telefon+420 568 844 845

 

NEBO

 

PIŠTE

Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Poznámka
* - Takto označené položky je nutné vyplnit