Služby-Servis

Incoming - přeprava osob

Cestovním kancelářím, kongresovým centrům, hotelům, ale i univerzitám a kulturním organizacím nabízíme komplexní služby incoming dopravy. Incoming – převoz osob představuje kompletní dopravní služby pro skupiny cizinců, kteří cestují za turismem, památkami nebo na služební cesty a konference.

 

 

certifikat-kvality

Jsme držiteli certifikátu kvality
incoming-komfortni-cestovani

Komfortní cestování
incoming-vyhodne-ceny

Výhodné ceny

KONTAKTUJTE NÁS

 

Incoming doprava pro cestovní kanceláře, školy i firemní korporace

 

Incomingová autobusová doprava s řidičem je nejčastěji využívána pro transfery na letiště, na cesty po kulturních památkách, ale také pro zájezdy na fotbal či skupinové zimní cesty na hory i s lyžemi. U firemních korporací je incomingová přeprava využívána pro převoz zaměstnanců na služební cesty, firemní školení a konference.

Tím však výčet incoming dopravy nekončí. Pro školy umožňujeme přepravu dětí na jednodenní výlety a školní zájezdy či tábory. Hostům společenských akcí a oslav poskytujeme přepravu na svatbu, narozeniny a rodinná setkání. Zároveň nabízíme odvoz na pietní akce a na pohřby.

Incoming přeprava pro 49 až 67 osob

Pro incomingovou autobusovou dopravu s řidičem máme připraveny moderní autobusy s kapacitou od 49 do 67 osob.

Získejte výhodné ceny autobusové přepravy

Využijte výhodnou incoming přepravu osob a pronájem autobusů se společností Tredos Třebíč. Vaše klienty vždy přepravíme pohodlně a včas. Pro aktuální ceník incoming dopravy nebo zodpovězení dalších otázek nás kontaktujte na telefonním čísle +420 568 844 845 nebo na e-mailové adrese info@tredos.cz .

Těšíme se na budoucí spolupráci!VOLEJTE

 

telefon+420 568 844 845

 

NEBO

 

PIŠTE

Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon *
Poznámka
* - Takto označené položky je nutné vyplnit